Tetro

Zwiastun:

Menu płyty:

Opis:

Tetro to opowieść o rodzinie rozdartej przez burzliwe konflikty, tajemnice i zdrady. Krytycy po premierze pierwszego od ponad 30 lat filmu Francisa Forda Coppoli według jego oryginalnego scenariusza pisali, że to jego najlepsze dzieło od Czasu Apokalipsy i wielki powrót legendarnego reżysera do formy.

Akcja filmu rozgrywa się w La Boca, artystycznej dzielnicy Buenos Aires i jednej z najstarszych części miasta. To kolebka wielu sławnych śpiewaków, muzyków, poetów i malarzy.
Tetro to imię głównego bohatera (wcielił się w niego ekscentryczny aktor i reżyser Vincent Gallo), a film rozpoczyna się od przyjazdu do Buenos Aires jego młodszego brata, Benniego (młodziutki Alden Ehrenreich porównywany do Leonardo DiCaprio). Obaj nie widzieli się przez ponad 10 lat. Bennie właśnie dobiega 18-tki i przyjechał, by dowiedzieć się dlaczego Tetro uciekł od rodziny i – łamiąc obietnicę – nigdy po niego nie wrócił. Ich spotkanie doprowadzi do ujawnienia głęboko skrywanej tajemnicy...

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Tetro

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.