Konspiracja.com

Zwiastun:

Menu płyty:

Opis:

"Konspiracja. com" wprowadza nas za kulisy przemysłu informatycznego, w którym bogaci i wpływowi zatrudniają garstkę najzdolniejszych zapaleńców do stworzenia technologii, która zawładnie światem.

Milo jest mistrzem wiedzy komputerowej, pracuje nad stworzeniem systemu łączącego wszystkie formy komunikacji cyfrowej: telewizji, telefonu, komputera i radia.

Niespodziewanie jednak dostaje propozycję nie do odrzucenia. Szef potężnej korporacji produkującej oprogramowanie, bajecznie bogaty i niezwykle wpływowy rekin komputerowego świata, chce by Milo dołączył do zespołu młodych geniuszy - programistów. Milo odkrywa spisek o gigantycznym zasięgu. Im więcej wie, tym gorszy wyrok na siebie wydaje... [opis dystrybutora]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Konspiracja.com

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.