Jackass: Świry W Akcji 2

Zwiastun:

Menu płyty:

Opis:

zapomnijcie o bezpieczeństwie. zapomnijcie o części pierwszej! czas na kontynuację filmu nazywanego przez new york times „najbardziej nieustraszoną i wyzwalającą komedią nowoczesnego kina"! cały gang jackass specjalnie dla twojej „przyjemności" zebrał się ponownie, by przełamać kolejne tabu i pójść tam, gdzie żaden z filmowców jeszcze się nie odważył! johnny knoxville, bam margera, steve-o, chris pontius, wee man, ryan dunn, preston lacy, dave england i ehren mcghehey powracają!

 

jesteś przygotowany na dawkę emocji, która przerazi, obrazi, zniesmaczy i rozśmieszy cię jak żaden inny film?! kompania jackass łamie kolejne bariery łącząc rozżarzone żelazo z delikatną skóra, ciało 90-latka z duchem młodego zucha i kwintesencję męskości z .... (lepiej zobaczcie sami).

 

tylko teraz zobaczysz drugi długometrażowy numer jackass wyładowany po brzegi dodatkami specjalnymi! Ujęcia z planu, sceny niewykorzystane, sekwencje bonusowe to tylko namiastka zawartości tego dvd, które oglądasz na własną odpowiedzialność! [opis dystrybutora]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Jackass: Świry W Akcji 2

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!