Jackass: Świry W Akcji 2

Zwiastun:

Menu płyty:

Opis:

zapomnijcie o bezpieczeństwie. zapomnijcie o części pierwszej! czas na kontynuację filmu nazywanego przez new york times „najbardziej nieustraszoną i wyzwalającą komedią nowoczesnego kina"! cały gang jackass specjalnie dla twojej „przyjemności" zebrał się ponownie, by przełamać kolejne tabu i pójść tam, gdzie żaden z filmowców jeszcze się nie odważył! johnny knoxville, bam margera, steve-o, chris pontius, wee man, ryan dunn, preston lacy, dave england i ehren mcghehey powracają!

 

jesteś przygotowany na dawkę emocji, która przerazi, obrazi, zniesmaczy i rozśmieszy cię jak żaden inny film?! kompania jackass łamie kolejne bariery łącząc rozżarzone żelazo z delikatną skóra, ciało 90-latka z duchem młodego zucha i kwintesencję męskości z .... (lepiej zobaczcie sami).

 

tylko teraz zobaczysz drugi długometrażowy numer jackass wyładowany po brzegi dodatkami specjalnymi! Ujęcia z planu, sceny niewykorzystane, sekwencje bonusowe to tylko namiastka zawartości tego dvd, które oglądasz na własną odpowiedzialność! [opis dystrybutora]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Jackass: Świry W Akcji 2

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial