Gatunek 2

Zwiastun:

Menu płyty:

Opis:

Podczas misji na Marsa, astronauta Patrick Ross (Justin Lazard), zostaje zainfekowany DNA Obcego. Po powrocie na Ziemię zaczyna zmieniać się w zatrważającą kosmiczną istotę, która ma na celu tylko jedno – połączyć się z „ludzką" kobietą żeby zasiedlić Ziemię swoimi pół-obcymi potomkami.
Naukowiec Laura Baker (Marg Helgenberger) i były wojskowy zabójca Press Lennox (Michael Madsen) podejmują morderczy wyścig z czasem, aby powstrzymać Patrica. Eve (Natasha Henstridge) – piękna sklonowana przez naukowców istota zawierająca DND Obcego, ma zwabić Patricka. Jej instynkt rozrodczy jest jednak zbyt silny i Eve ucieka z Patrickiem aby dać początek nowej razie obcych, która przyniesie zagładę ludzkości. [opis dystrybutora]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Gatunek 2

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.