Chłopiec W Pasiastej Piżamie

Zwiastun:

Opis:

Wytwórnia Miramax Films przedstawia Chłopca w pasiastej piżamie, opartą na bestsellerze Johna Boyne'a, niezwykle wzruszającą opowieść o potędze ludzkiego ducha! Poznaj historię syna niemieckiego oficera SS, który znajduje przyjaciela za murami obozu koncentracyjnego.

 

Ośmiolatek Bruno, znudzony pobytem na wsi, wbrew zakazom matki oddala się od domu i wyrusza na poszukiwanie przygód. Nieświadomy tego, czym w rzeczywistości jest "dziwna farma", po której ludzie przez cały dzień chodzą w piżamach, Bruno zaprzyjaźnia się z mieszkającym na niej żydowskim chłopcem.

 

Niezwykły obraz II wojny światowej, nakreślony z perspektywy naiwnego dziecka, oraz znakomita gra aktorska sprawiają, że Chłopiec w pasiastej piżamie to film, który na długo pozostaje w pamięci widzów. [opis dystrybutora]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Chłopiec W Pasiastej Piżamie

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.