Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos

Zwiastun:

Opis:

Przestępcza organizacja o nazwie Operacja Chaos paraliżuje życie miasta. Czas wezwać na pomoc stróżów porządku. A gdy są absolwenci Akademii Policyjnej, czas także zacząć się modlić!

W filmie Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos Bubba Stith, Michael Winslow, David Graf, Marion Ramsey, Leslie Easterbrook, G.W.Bailey, George Gaynes i inni po raz kolejny przypinają odznaki komicznych stróżów prawa. Mózgiem gangu, który rabuje banki i sklepy jubilerskie, jest tajemniczy Mr. Big. Gdy wychodzi na jaw, że policji doszło do przecieku i ktoś ostrzegł przestępców, podejrzenie pada na komendanta Lassarda. By rozwiązać tę sprawę, nie trzeba być wybitnym mózgiem, wystarczy arsenał humoru i gagów utrzymanych w komediowej tradycji Akademii Policyjnej. [opis dystrybutora]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Komentarze  

0 # Terence 2018-07-11 15:09
Hello colleagues, how is the whole thing, and
what you want to say on the topic of this piece of writing, in my view
its genuinely remarkable designed for me.

My homepage; τα καλύτερα
χάπια επιμήκυνσης πέους: http://makepenisbigger.info/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Okładka wydania:

Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.