Wyspa

Zwiastun:

Menu płyty:

Opis:

Lincoln Sześć-Echo rozpoczyna wyścig o swoje życie – życie, o którym bardzo mało wie, za wyjątkiem dwóch rzeczy. Po pierwsze: władze ściśle kontrolowanego ośrodka, w którym mieszka, zapewniają go, że pewnego dnia trafi do raju – jedynego zamieszkałego miejsca na Ziemi. Po drugie: że wszystko to jest kłamstwem.
Ewan McGregor wciela się rolę Lincolna Sześć-Echo, Scarlett Johansson – w postać Jordan Dwa-Delta. Aby uciec swoim prześladowcom, Lincoln i Jordan postanawiają przedostać się do zewnętrznego świata. Świata, którego nigdy wcześniej nie poznali. Z każdą kolejną odsłoną tajemnicy otaczającej bohaterów, reżyser Michael Bay dostarcza widzom wielu ekscytujących pokazów najnowocześniejszej technologii. Zachwycające widoki. Oszałamiające tempo. I historia, umiejscowiona w 2019 roku, to wstrząsająca – i wielce prawdopodobna wizja przyszłości. „Zostałeś wybrany. Wyspa czeka na Ciebie." [opis dystrybutora]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Wyspa

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.